en güncel ve en kapsamlı bayilik sistemi...
Ana Sayfa Hakkımızda Ürün Özellikleri İletişim
 
Hakkımızda
detaylı bilgi için tıklayınız
 
Anahtar Kelimeler
 
kontorprogrami.com / MOBİLARGE

2004 yılından bu yana internet ve iletişim hizmetleri ile yazılım alanında faaliyet gösteren firmamız kurumsal ve bireysel kullanıcılara yönelik günümüz internet ve iletişim teknolojileri çözümlemelerinde, alanında gelişimi takip eden özgün tasarımlarıyla hizmet vermeyi ve hizmet verdiği tüm kurum, kuruluş ve kişilerle uzun yıllara dayanan bir iş ortaklığı hedeflemektedir.

2008 Yılında Gsm Sektörüne yönelik kontorprogramı olarak satışa sunduğumuz sektörel yazılımımız tamamlandı ve Türkiye geneli satışına başlandı. Buna paralel olarak sektörde ihtiyaç duyulan ara entegrasyon programlarının ve çeşitli elektronik cihazların üretim ve ithalatı gerçeleştirmeye başladık.

2009 yılından bu yana kendimize ait paylaşımsız sunucularda hizmet vermeye başlayan firmamamız anlık 100 Mbit veri trafiğini kaldıracak bir altyapı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

2011 itibari ile Türkiye genelinde 500 ün üzerinde müşteri ve bu müşterilerin hizmet verdiği 30.000 den fazla noktaya ulaşmış bir bayilik yazılımını yönetir hale geldik.

Firma politikası olarak tüm bu hizmetleri müşterilerimize sunarken, müşterilerimize ait sektörlerde (kontör satışı vb.) hizmet vermeden, sadece yazılım hizmeti ve elektronik ürün üretimi yaparak yolumuza devam etmekteyiz.


Bize duyduğunuz güvene teşekkür ederiz.

 

 
 
Ana Sayfa Hakkımızda Ürün Özellikleri İletişim

Satış ve Bilgi :
 
0212 275 52 22 - 0531 701 10 10
  Mobil Arge Bilgi Tek. İlet. Hiz. Ltd. Şti.
© copyright 2008 All Rights Reserved